fbpx

Storno podmínky

Občas se může stát, že něco nevyjde. Ať už vám do toho něco přijde, nebo se něco nepovede nám. A proto jsme sepsali takovéhle storno podmínky, abychom všichni věděli, jak se zachovat v případě náhlé změny plánů.

Jedná se o výňatek z ochodních podmínek, který jsme přeformulovali, aby se dal číst.

Obecné podmínky – co se bude dít, když my musíme změnit, nebo zrušit program

Mgr. Marta Ventrubová, Verdiho 671/19, 149 00 Praha 4, IČ 61010600 (dále jako organizátor) si vyhrazuje právo na změnu v kurzech nebo workshopech. To se může týkat například, ale ne výhradně, změny osnovy, harmonogramu kurzu, změna místa konání, případně změna lektora. Všechny případné změny budou účastníkům kurzu nebo workshopu oznámeny e-mailem, SMS zprávou nabo telefonicky nejbližším možném termínu.

Organizátor si také vyhrazuje právo nepořádat kurz nebo workshop v případě nedosažení minimálního počtu účastníků (5), a nabídnout přihlášeným účastníkům možnost absolvovat objednaný kurz nebo workshop v náhradním termínu, účast na jiném workshopu, slevu na www.eshop.kokoza.cz v hodnotě workshopu, anebo vrátit uhrazené kurzovné. Minimální počet účastníků se může měnit v závislosti na typu kurzu nebo workshopu. Informace o minimálním počtu účastníků daného programu je k vyžádání na info@skolasebevedomi.cz. Prosím, uveďte v dotazu název a termín konání programu, u kterého vás minimální počet účastníků zajímá.

Storno podmínky – co se bude dít, když vy nebudete moci na program dorazit

V případě, že se nemůžete zúčastnit, informujte nás co nejdříve písemně na emailu info@skolasebevedomi.cz. Abychom storno mohli považovat za platné, potřebujeme abyste v emailu uvedli vaše jméno, příjmení a název a termín konání programu, kterého se storno týká.

Doporučujeme za sebe hledat náhradu, protože pak se vás žádné storno poplatky netýkají. V případě, že náhradu najdete, pošlete nám, prosím, email na info@skolasebevedomi.cz, kde uvdete svoje jméno, jméno náhradníka a název a datum konání programu, kterého se změna týká. 

V takovém případě peníze nevracíme na váš účet, ani neneseme zodpovědnost za vyrovnání mezi vámi a náhradníkem. 

Storno poplatky – kolik vám vrátíme, když svoji účast zrušíte

Jistě chápete, proč tyto poplatky musíme mít. Podle počtu účastníků totiž plánujeme a platíme za občerstvení, pronájem a další věci. Taky by se mohlo stát, že vámi uvolněné místo už nestihneme obsadit. To kolik si necháme závisí na tom, kdy nám doručíte oznámení o neúčasti ve vztahu k termínu konání programu:

  • více jak 14 dní – vracíme 100%;
  • méně jak 14 dní, ale více než 7 dní – vracíme 50%
  • méně než 7 dní – nevracíme nic

V případě vracení peněz je možné se domluvit na zápočtu částky na budoucí workshop, kterého se chcete účastnit.

Pojďme si dát příklad, aby to bylo úplně jasné:

Helena se u nás registrovala na workshop Ženské sebevědomí za 2500,-, který proběhne 30.3.2023. 20.3.2023 ale jistila, že manžel koupil lístky do divadla na hru, kterou by opravdu chtěla vidět. Proto nám ještě ten den napsala email, že se workshopu nemůže zúčastnit.
Jelikož nám napsala 20.3., což je  10 dní před konáním, budeme jí vracet 50% z ceny. Protože ale ví, že by se chtěla zúčastnit dalšího workshopu, který vypíšeme, tak jsme se domluvili, že jí peníze vracet nebudeme a z ceny příštího workshopu jí dáme slevu ve výši 50% z ceny workshopu, který aktuálně stornovala – to znamená slevu ve výši 1250,-.

Kdyby to přecejenom nebylo ani po tomto příkladě jasné, napište nám na info@skolasebevedomi.cz a my se vám to pokusíme lépe vysvětlit.