fbpx

Jak na sebelásku

Naučte se mít ráda

16. 5. 2023 17:30 - 20:30 | Praha

Sebevědomá plnoštíhlá žena.
Dvě sebevědomé usměvavé ženy.

Zvýhodněná cena 2500,- platí už jen

dní
hodin
minut
vteřin

Standardní cena workshopu je 4500,-

Kapacita jen 8 míst!

Neskutečnou lehkost

Tu cítíme, když se přijímáme takové jaké jsme. Se všemi přednostmi, i se všemi nedostatky. Není lepší vědomí, než nebýt na sebe naštvaná. Není většího klidu, když na sebe netlačíme a můžeme volně proplouvat životem.

Naučte se, jak se mít ráda!

Na tomto skvělém večerním workshopu na získání sebevědomí se dozvíte, jak stát se sebejistějším a sebevědomějším, jak mít víc rád a cítit se skvěle.

Workshop je formou interaktivních diskuzí a cvičení, díky čemuž si můžete vyzkoušet nové techniky a cvičení. Získáte přístup k užitečným nástrojům a metodám, které vám pomohou zlepšit své sebevědomí a zvýšit svou sebeúctu. Navic je všechny můžete praktikovat i sami doma!

Během workshopu ucítíte, jak se uvolňujete, budete se cítit inspirováni a začnete cítit vlastní hodnotu. Tyto pozitivní emoce si můžete odnést s sebou do svého každodenního života.

Investice do vašeho sebevědomí se rozhodně vyplatí. Zlepšení sebevědomí má pozitivní vliv na všechny oblasti vašeho života, od pracovního, osobního života, vztahy s ostatními lidmi a vztahu ke svému já.

Málokterá žena se má sama ráda tak, jak by si zasloužila. Ať už za to může výchova nebo širší okolí, často se nacházíme ve stavu, kdy nejme rády samy sebou. A s tím na tomto workshopu něco uděláme.

Od našeho postoje k sobě samé se odvíjí náš postoj k okolnímu světu, ke vztahu k partnerovi a dětem. Jak se můžeme nechat milovat druhými, když se nenecháme milovat samy sebou.

V bezpečném prostoru se budeme učit postupně hledat cestu sama k sobě, od maličkostí až po celé já. 

Přijďte objevit ten neskutečně uvolňující pocit pozitivního vztahu k sobě samé.

Co se na workshopu naučíte

Připravili jsme pro vás trochu povídání o sebelásce a lásce jako takové. To proto, abychom ji následně mohly objevovat v jádru každé z nás.

Budeme používat odzkoušené metody, která nám ukážou, jak se dá postupně sebelásce naučit.

Ukážeme si, jaké jednotlivé kroky vedou k hřejivému pocitu přijímání sebe sama. Také si ukážeme, jak tento pocit udržovat dlouhodobě a jak ještě prohlubovat.

Přijďte se znovu objevit, jak se mít skutečně ráda.

Cena a počet míst

Protože nám záleží na tom, aby se Marta mohla věnovat každé a jednotlivé účastnici workshopu zvlášť, pustíme na workshop jen 8 žen.

Kapacita

Pouze 8 míst na workshop.

Místo konání

Praha - bude upřesněno

Cena

2500,- do 2. 5.. 2023
4500,- od 2. 5. 2023

Čas

16. 5. 2023
17:30 - 20:30 hodin

Kdo vás tím provede

Mgr. Marta Ventrubová, odbornice, která pomáhá řešit životní problémy.

Specializuje se na rozvoj sebevědomí a osobní rozvoj, problémy v partnerských vztazích nebo na obtížné vztahy s rodiči.

Marta se zaměřuje na to, aby její klientky a klienti objevili své silné stránky, s jejich pomocí zvládnou překonat překážky. Specializuje se na odstranění omezených přesvědčení a negativního myšlení. Také pomáhá párům zlepšit komunikaci a posílit vztah.

Kromě individuálního koučinku má Marta extenzivní zkušenosti s vedením workshopů a školení.

Proč se zúčastnit?

Odnesete si návod, jak se mít více ráda. Jak si sama sebe vážit, jak pracovat se svými strachy a obavami. A hlavně, jak si odpustit!

Workshop je velmi komorní a tak si vše vyzkoušíte pod dohledem koučky Mgr. Marty Ventrubové.